iron_4
ورق آجدار
قیمت ورق آجدار
ورق اجدار با استفاده از ورق فولادی تولید می شود. برای تولید این محصول بر روی سطح شیت طی فرآیند نورد گرم خطوط و شیارهایی ایجاد می کنند. کاربرد ورق آجدار بیشتر در ساخت کفپوش سانسور ، کامیون ، یخچال های صنعتی ، وانت بار و… می باشد.


ضخامت استاندارد ورق آجدار برابر با ۱.۵ تا ۱۰ میلیمتر در ابعاد ۲*۱ – ۶*۱.۵ و ۶*۲ می باشد.
ورق چیست؟
ورق آهن 2 میل
برای ساخت ورق فولادی ابتدا شمش فولادی را وارد خط تولید کارخانه می نمایند، پس از آن این محصول را تحت دمای مشخصی قرار داده تا گرم شود. در مرحله بعد شمش فولادی حرارت دیده را از میان غلتک هایی عبور داده تا به اندازه و ابعاد مشخصی برسند.


اگر ضخامت محصولی که تولید شده است از 4 میلی متر کمتر باشد به آن ورق و چنانچه ضخامت آن بیش از 4 میلی متر باشد به آن صفحه گفته می شود.
قیمت ورق آهن 3 میل
آشنایی با انواع ورق های فلزی
ورق های فلزی از آلیاژهای مختلفی مانند آلومینیوم ، مس ، برنج و… و همچنین با درصدهایی متفاوت تولید می شوند. برای ساخت این محصولات دو روش نورد سرد یا نورد گرم به کار گرفته می گیرند
قیمت ورق آهن 10 میل
به همین ترتیب به ورق هایی که از روش نورد سرد ساخته شوند ورق روغنی و محصولاتی که به روش نورد گرم تهیه شود ورق سیاه می گویند. هر کدام از این دو نوع ورق ، انواع مختلفی دارند که هر کدام ابعاد ، وزن و ویژگی های منحصر به فردی را دارا می باشد


که در هفت دسته بندی اصلی از جمله ورق های روغنی ، ورق گالوانیزه ، ورق استیل ، ورق رنگی ، ورق اسید شویی ، ورق سیاه و ورق آجدار قرار می گیرد.
ورق آهن 4 میل